KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598112
nr 1459 8112
Agne Johansson
(1921-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, "stilleben i fönster". Olja på duk, 64x80cm, yttermått inklusive ram: 75x91cm
Agne Johansson, svensk bildkonstnär född 1921, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:44:08
4/4 18:26:16
Agne Johansson
Läs mer om Agne Johansson